SIA „VIT BŪVE” klientu ērtībai tiek piedāvāts plašs koka paneļu māju būvniecības pakalpojumu klāsts, tai skaitā – uzņēmuma saražoto koka karkasa konstrukciju piegāde un montāža Latvijā un ārpus tās. Atbilstoša pieprasījuma gadījumā uzņēmums var nodrošināt jebkuru apdares darbu un pakalpojumu izpildi, savukārt inženierkomunikāciju izbūves darbi tiek veikti, pieaicinot profesionālus un nepieciešamības gadījumā – licencētus sadarbības partnerus.

SIA „VIT BŪVE” darbības pamatvirziens māju būvniecības jomā ir savu saražoto koka karkasa paneļu konstrukciju montāža būvlaukumā. Piegādāto grīdas, sienu, pārseguma un jumta paneļu un konstrukciju montāžai seko iekšējās un ārējās apdares darbi, kā arī mājas iekšējo un ārējo komunikāciju izbūve, ja klients ir nolēmis minētos darbus uzticēt mums. SIA „VIT BŪVE” piedāvā iespēju iegādāties katram konkrētam klientam nepieciešamus, kā arī ieplānotajiem budžeta līdzekļiem atbilstošus pakalpojumus – no koka karkasa mājas standarta rūpnīcas komplekta, līdz pilnībā gatavas mājas celtniecībai.

Koka karkasa mājas būvniecība šobrīd ir īpaši populāra Skandināvijā, Eiropā, Amerikā un kanādā. Koka mājām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citu veidu mājām, kas bieži vien ir noteicošai faktors kādēļ izvēlēties būvēt izmantojot koka paneļu tehnoloģiju.

Savas pastāvēšanas laikā SIA „VIT BŪVE” ir realizējusi vairāk kā 300 koka karkasa māju būvniecības projektus ne vien Latvijā, bet arī Zviedrijā, Norvēģijā, Nīderlandē, Francijā, Beļģijā, Itālijā, Korsikā, Luksemburgā, Vācijā, Šveicē un Spānijā.

 

ražošanas un būvniecības uzņēmums
SIA “VIT BŪVE” koka karkasa māju būvniecība.

Koka karkasa mājas, koka paneļu mājas, koka mājas, karkasa mājas, eko mājas, ekoloģiskas mājas, moduļu mājas, tipveida projekti, tipveida māju projekti, koka māja, koka paneļu māja, koka konstrukcijas, koka karkasa māja, koka karkass, ēkas rāmis, koka dzīvojamā māja, saliekamas koka ēkas, saliekamas mājas, māju būvniecība, māju celtniecība, māju ražošana mājas montāža